Kontakt

Spotkaj się z nami

Nasze biuro mieści się
w Parku Naukowo-Technologicznym

ul. Ligocka 103
40-568 Katowice

Budynek nr 8

Napisz do nas

Wyślij zapytanie ofertowe na:

info@sudharapolska.com

  Zadzwoń do nas

Jesteśmy dostępni codziennie od 8.30 – 16.30 pod numerem telefonu:

+48 32 724 35 86

Dział administracji: (dokumentacja przed i po szkoleniowa)

Magdalena Zielińska magdalena@sudharapolska.com

Organizacja szkoleń otwartych

Wyślij wypełniony formularz szkolenia otwartego na:
szkolenia@sudharapolska.com

Tel.: +48 32 724 35 86

Wyślij formularz zamówienia na:
szkolenia@sudharapolska.com

Szkolenia dedykowane i konsultacje

Projekty wdrożeniowe i audyty:
Anna Dratwa
Mob.: +48 509 686 970
anna@sudharapolska.com

Dział szkoleń:

Mob.: +48 517 973 189
szkolenia@sudharapolska.com

  Project Management

Zarządzanie projektami, dokumentacja techniczna:

projects@sudharapolska.com
lukasz@sudharapolska.com
konrad@sudharapolska.com

Outsourcing i HR

Outsourcing i HR:

outsourcing@sudharapolska.com
hr@sudharapolska.com
michal@sudharapolska.com

Certyfikacja CCC

ccc@sudharapolska.com
konrad@sudharapolska.com

Księgowość

Główna Księgowa:

Aneta Marszałkowska
+48 606 176 265
aneta@sudharapolska.com

ksiegowosc@sudharapolska.com

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Top