Opis szkolenia:

Szkolenie specjalistyczne dla doświadczonych konstruktorów zajmujących się projektowaniem elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i nabytym know – how proponujemy dodatkowe szkolenie pokazujące praktyczne zastosowanie narzędzi i funkcji programu CATIA przy konstruowaniu elementów wykonanych z tworzyw sztucznych.

Przedmiotem szkolenia jest zaawansowany projekt danego symulującego wyrobu gotowego – na wcześniej przygotowanych plikach pokazujemy sposoby przygotowania i optymalizacji drzewka konstrukcyjnego oraz przedstawiamy etapy tworzenia modelu, nad którym pracujemy podczas trwania szkolenia, bazując na zdobytej wiedzy podczas wykonywanej pracy i wsparciu trenerów praktyków.

Z racji naszego doświadczenia szkolenie specjalistyczne oparte jest na przykładach zaczerpniętych z branży motoryzacyjnej, nie mniej jednak przedstawione metody konstruowania z powodzeniem mogą być wykorzystane do projektowania elementów wykonanych z metalu innych branżach.

Czas trwania szkolenia – 3 dni

Nadchodzące szkolenia otwarte

Terminy szkoleń – wkrótce.

Terminy szkoleń – wkrótce.

Terminy szkoleń – wkrótce.

Terminy szkoleń – wkrótce.

Terminy szkoleń – wkrótce.

Hotel: Royal***

Gliwice, ul. Matejki 10

Dla osób zainteresowanych noclegiem w hotelu Royal*** prosimy o przekazanie informacji personelowi hotelu (ceny wynegocjonowane dla uczestników firmy Sudhara Polska).

W cenie pokoju:

  • śniadanie, kolacja, siłownia, sauna, wi-fi, parking strzeżony*
  • koszt doby w pokoju 1 osobowym ze śniadaniem i kolacją – 185,00 brutto
  • koszt doby w pokoju 2 osobowym ze śniadaniem i kolacją – 260,00 brutto

* parking strzeżony na ulicy Wodnej