Sale konferencyjne w Parku Naukowo - Technologicznym

Prowadzimy szkolenia w formie otwartej na terenie naszej siedziby firmy, w Parku Naukowo – Technologicznym w Katowicach oraz – w ramach szkoleń 3 dniowych, korzystamy z bazy hotelowej na terenie Polski.

Park Naukowo – Technologiczny ma do zaoferowania nowoczesne i eleganckie sale konferencyjne z możliwością skorzystania z usług cateringowych zlokalizowanej na terenie Parku Restauracji wraz ze specjalnie do tego przeznaczoną salą cateringową. Każda z sal wyposażona jest w sprzęt multimedialny, pełne nagłośnienie oraz stały dostęp do internetu. Dla zapewnienia sukcesu bardziej wymagających spotkań, mamy możliwość skorzystać z sali audiowizualnej wyposażonej w tablice interaktywne i sprzęt do projekcji w 3D.

Komfort uczestników jest traktowany priorytetowo, dlatego wiele uwagi poświęcono wystrojowi oraz przyjaznej kolorystyce wnętrz. Niewątpliwym atutem jest także lokalizacja w najbardziej ekologicznym i prestiżowym budynku pasywnym na Śląsku, który nada szczególną oprawę konferencjom o tematyce poświęconej innowacjom.

Dodatkowo, dla Państwa wygody będziemy korzystać z usług współpracującej z nami oraz Parkiem Restauracji Belcanto oraz szerokiej powierzchni parkingowej.