Oferujemy zestaw szkoleń przygotowujących inżynierów do pracy jako projektanci / konstruktorzy CAD (CATIA v5) w przemyśle Automotive.

Szkolenia dzielą się na następujące poziomy:

 

CAD_b. – Szkolenie: poziom podstawowy – dla osób na poziomie podstawowym lub rozpoczynających pracę w programie CATIA, obejmujące poznanie i wykorzystanie podstawowych narzędzi w modułach Part Design (modelowanie bryłowe), Generative Shape Design (modelowanie powierzchniowe), Assembly Design (tworzenie złożeń) i Drafting (opracowanie dokumentacji technicznej). Zakres wiedzy zawarty w szkoleniu podstawowym pozwala  na swobodne projektowanie elementów bryłowych i prostych modeli powierzchniowych.

CAD_i. – Szkolenie: poziom średniozaawansowany  – stanowiące rozwinięcie poziomu podstawowego dla osób chcących się pozbyć ograniczeń w projektowaniu, czyli „Yes, I can”. Szkolenie głównie nastawione jest na poznanie i wykorzystanie zaawansowanych narzędzi w modułach Part Design (modelowanie bryłowe), Generative Shape Design (modelowanie powierzchniowe), Assembly Design (przygotowanie złożeń) i Drafting (opracowanie dokumentacji technicznej).

CAD_a. – Szkolenie: poziom zaawansowany – dla konstruktorów zajmujących się projektowaniem elementów wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego. Bazując na własnym doświadczeniu zawodowym wychodzimy Państwu naprzeciw i proponujemy dodatkowe szkolenie pokazujące praktyczne zastosowanie narzędzi i funkcji programu CATIA przy konstruowaniu elementów wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego.

Na specjalnie przygotowanych plikach (symulujących produkcyjne wyroby) pokazujemy sposoby przygotowania i optymalizacji drzewka konstrukcyjnego oraz przedstawiamy etapy tworzenia modelu.

Z racji naszego doświadczenia szkolenie na poziomie zaawansowanym oparte jest na przykładach zaczerpniętych z branży motoryzacyjnej, jednak przedstawione metody konstruowania z powodzeniem mogą być wykorzystane do projektowania elementów wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego w innych branżach.

Nadchodzące szkolenia otwarte

Terminy szkoleń – wkrótce.

Terminy szkoleń – wkrótce.

Terminy szkoleń – wkrótce.

Terminy szkoleń – wkrótce.

Terminy szkoleń – wkrótce.

Hotel Campanile, Sowińskiego 48, 40-028 Katowice (przy A4), ok 6 km od terenu Euro – Centrum

Ceny:

  • Pokój 1 osobowy ze śniadaniem – 150,00 pln
  • Pokój 2 osobowy ze śniadaniem – 175,00 pln
  • Parking przed wejściem do hotelu – bezpłatny
  • Parking za hotelem – monitorowany: 30,00 pln

Aby skorzystać z naszych, wynegocjowanych cen należy powołać się na firmę Sudhara Polska i wysłać informację na maila: Asystent Campanile Katowice: asystent@campanile.com.pl

Hotel Marysin Dwór, ul. Pukowca 17a Katowice ( obwodnica Bocheńskiego, przy Drogowej Trasie Średnicowej), ok 4 km od terenu Euro – Centrum

Ceny:

  • Pokój 1 osobowy ze śniadaniem – 130,00 pln + parking 20,00 pln
  • Pokój 2 osobowy ze śniadaniem – 160,00 pln + parking 20,00 pln

Aby skorzystać z naszych, wynegocjowanych cen należy powołać się na firmę Sudhara Polska i wysłać informację na recepcję, proszę podać również ceny.

Park Hotel Diament **** Katowice, ul. Wita Stwosza, ok 5 km od siedziby Sudhara Polska, tuż przy autostradzie A4, 3 km od ścisłego centrum Katowic

Ceny:

Dla uczestników szkoleń i kontrahentów współpracujących z Sudhara Polska w okresie szkoleń oferujemy pokoje 1 i 2 osobowe ze śniadaniem z 25 % zniżką od ceny dnia.

  • Parking przed wejściem do hotelu – bezpłatny
  • Parking za hotelem – zamknięty i monitorowany: 35,00 pln /doba     

Aby zarezerwować pokój na wyżej wymienionych warunkach proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny: kkiedrowicz@hotelediament.pl, tel. +48 512 971 568