Oferujemy zestaw szkoleń przygotowujących inżynierów do pracy jako projektanci / konstruktorzy CAD (CATIA v5) w przemyśle Automotive.

Szkolenia dzielą się na następujące poziomy:

 

CAD_b. – Szkolenie: poziom podstawowy – dla osób na poziomie podstawowym lub rozpoczynających pracę w programie CATIA, obejmujące poznanie i wykorzystanie podstawowych narzędzi w modułach Part Design (modelowanie bryłowe), Generative Shape Design (modelowanie powierzchniowe), Assembly Design (tworzenie złożeń) i Drafting (opracowanie dokumentacji technicznej). Zakres wiedzy zawarty w szkoleniu podstawowym pozwala  na swobodne projektowanie elementów bryłowych i prostych modeli powierzchniowych.

CAD_i. – Szkolenie: poziom średniozaawansowany  – stanowiące rozwinięcie poziomu podstawowego dla osób chcących się pozbyć ograniczeń w projektowaniu, czyli „Yes, I can”. Szkolenie głównie nastawione jest na poznanie i wykorzystanie zaawansowanych narzędzi w modułach Part Design (modelowanie bryłowe), Generative Shape Design (modelowanie powierzchniowe), Assembly Design (przygotowanie złożeń) i Drafting (opracowanie dokumentacji technicznej).

CAD_a. – Szkolenie: poziom zaawansowany – dla konstruktorów zajmujących się projektowaniem elementów wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego. Bazując na własnym doświadczeniu zawodowym wychodzimy Państwu naprzeciw i proponujemy dodatkowe szkolenie pokazujące praktyczne zastosowanie narzędzi i funkcji programu CATIA przy konstruowaniu elementów wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego.

Na specjalnie przygotowanych plikach (symulujących produkcyjne wyroby) pokazujemy sposoby przygotowania i optymalizacji drzewka konstrukcyjnego oraz przedstawiamy etapy tworzenia modelu.

Z racji naszego doświadczenia szkolenie na poziomie zaawansowanym oparte jest na przykładach zaczerpniętych z branży motoryzacyjnej, jednak przedstawione metody konstruowania z powodzeniem mogą być wykorzystane do projektowania elementów wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego w innych branżach.

Nasza Firma

Oferujemy Klientom prowadzenie szkoleń dedykowanych (zamkniętych) i otwartych oraz doradztwo związane z tematyką CAD. Szkolenia i doradztwo prowadzimy stacjonarnie i ONLINE.

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA W CAŁEJ POLSCE I ZA GRANICĄ. PROPONUJEMY GRUPY SZKOLEŃ DEDYKOWANYCH (ZAMKNIĘTYCH) JUŻ OD 4 OSÓB (RÓWNIEŻ ONLINE).

Nadchodzące szkolenia otwarte (HARMONOGRAM i programy szkoleń – Szkolenia otwarte)